. . . wróć

I Mistrzostwa w zjazdach na workach ze słomą.

Mistrzostwa Zjazdów na Workach.W czasie nadchodzącej zimy oferujemy naszym gościom dodatkową atrakcję. Od teraz na okolicznych górkach możecie państwo dowoli zjeżdżać na workach ze słomą. Zabawa i zjazdy na workach ze słomą to prawdziwe szaleństwo.
13 lutego 2010 roku, w przeddzień święta zakochanych zapraszamy na „I Mistrzostwa w Zawodowych Zjazdach na workach ze słomą do Paryji”.
Po raz pierwszy w gospodarstwie Paryja - 13 lutego 2010 roku odbędzie się zimowa premiera w Małopolsce Pierwszych Mistrzostw w Zawodowych Zjazdach na workach ze słomą. Jeżeli macie już dość siedzenia w domu i grzania pantofli? Chcecie zrobić coś szalonego tej zimy? Macie w planach wyjazd w góry z najbliższymi?

. . . to nie czekajcie ani chwili, zgłoście swój udział w „zawodowych zjazdach” już dziś! Zabierzcie znajomych, rodzinę i przyjeżdżajcie do Gospodarstwa Paryja. W przeddzień święta zakochanych zapraszamy na „I Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą”.

Rozpoczęcie zawodów 13 lutego 2010 roku o godzinie 13:00

Ostateczne wpłaty na zawody przyjmujemy w gospodarstwie Paryja do godz. 12:55. Zapraszamy na herbatkę rozgrzewającą już od godziny 12:00.

Turniej Zjazdów na Workach ze SłomąUdział w zawodach, pobyt w gospodarstwie w godz. 12:00-20:00, bigos z chlebem, herbata, ciepły kąt przy kominku i wspólne biesiadowanie w klimacie starej chałupy pogórzańskiej, WIECZERZA Z PROŁZIOKAMI, nagrody i upominki dla uczestników zjazdów, to wszystko za jedyne 10zł od osoby! Dzieci do 6 lat za darmo, dzieci w wieku 6 - 16 lat 8 zł! Przyjedź, zabierz znajomych i zjeżdżaj:)

W czasie zawodów:
- zjazd indywidualny na czas,
- wyścigi parami z przywiązanymi workami,
- zjazd rodzinny,
- dla odważnych skok w dal na worku,
- slalom gigant,
- ile osób może zjechać naraz na jednym worku?

Zgłoszenia na zawody przyjmujemy wyłącznie mailowo. Prosimy pisać na adres solarz_m@wp.pl w temacie wpisując „zawodowe zjazdy”. Przy zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko wszystkich osób biorących udział w zawodach i poczęstunku, adres, telefon kontaktowy do osoby organizującej przyjazd, opiekuna grupy – osoby pełnoletniej.

W razie pytań prosimy o kontakt z właścicielem, tel. 692-756-540.

Turniej Zjazdów na Workach ze SłomąNie wiesz jak do nas dojechać? To bardzo proste. Najpierw jedziesz w kierunku Tarnowa, Tuchowa, Jasła, Biecza, Gorlic, później kierujesz się do miejscowości Żurowa. Gospodarstwo Paryja położone jest w powiecie tarnowskim, w gminie Szerzyny. Od centrum Żurowej, należy kierować się na wschód. Po przejechaniu przez mostek na wprost do góry i dalej za główną drogą. Po 1,3km strzałka w prawo: Gospodarstwo Paryja. Zaparkujesz przy drodze lub skręcisz i zjedziesz do gospodarstwa.

Dla najmłodszych, najszybszych, najodważniejszych i najzwinniejszych przygotowaliśmy cenne nagrody. Nikt jednak nie wyjedzie z Paryji z pustymi rękami. Konkurs zjazdów prowadzić będzie Barbara Gniadek, przewodnik i animator czasu wolnego. Impreza odbędzie się bez względu na ilość śniegu. W razie niekorzystnej pogody zamiast „zawodowych zjazdów” prowadzone będą gry i zabawy w terenie, konkursy sprawnościowe.

Regulamin imprezy:
1. Każdy turysta bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność.
2. Osoby poniżej 16 roku życia startują pod nadzorem opiekuna.
3. Obowiązek ubezpieczenia spoczywa na osobach biorących udział w zawodach. (Ubezpieczenie turystyczne w kwocie 2zł od os./dzień można zakupić u agenta ubezpieczeniowego lub w biurach podróży).
4. Grupy większe, powyżej 10 osób, potwierdzają swój udział - dokonując wpłaty na konto najpóźniej do 10 lutego 2010r.
5. Grupy mniejsze, rodziny, grupy znajomych, dokonują wpłaty przed startem w zawodach.
6. Osoby biorące udział w zawodach, zapoznały się z regulaminem i świadome są niebezpieczeństw wynikających z uprawiania sportów zimowych.
7. Konkurs „I Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą” prowadzony będzie w różnych kategoriach wiekowych. Zasady punktowania i nagradzania zostaną ogłoszone bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.
8. Nagrodami w konkursach będą:
- sprzęt sportowy: karimaty, latarki–czołówki,
- nocleg dla dwóch osób lub rodziny (rodzice z dziećmi) w gospodarstwie Paryja,
- zestawy galanterii drewnianej z Żurowej (łyżki, widelce, tacki, deski...).

Turniej Zjazdów na Workach ze SłomąPo konkursie gospodarz ugości wszystkich w chałupie Paryja. Każdy otrzyma miskę bigosu i może wziąć udział w wieczerzy z prołziokami. Jeżeli chcesz przy okazji „Zawodowych Zjazdów” zanocować w chałupie Paryja, prosimy o zgłoszenia telefoniczne, tel. 692-756-540. W tym przypadku liczy się kolejność wpłaty zaliczki, ponieważ liczba miejsc w chałupie Paryja jest mocno ograniczona. W razie braku miejsc istnieje możliwość zanocowania w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym o podwyższonym standardzie – nowoczesne budownictwo.

„Mistrzostwa w zawodowych zjazdach na workach ze słomą” wspiera Centrum Usług Turystycznych w Tuchowie CUT.Travel.PL. Zawody odbywają się pod patronatem: Pogorza.PL i Wypadowe.PL

Warunkiem dokonania rezerwacji jest kontakt telefoniczny z organizatorem, oraz wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości usługi: noclegi 12,50zł od osoby, udział w "zawodowych zjazdach" 5zł od osoby dorosłej. W przypadku rezygnacji później niż tydzień przed jej realizacją zaliczka nie będzie zwracana.
Mieczysław Solarz, BANK PEKAO SA nr rachunku: 06-1240-4575-1111-0000-5458-3212

. . . wróć